Hizmetlerimiz

Otomatik bahçe Kapıları

Son teknoloji, estetik görünüm, projeye uygun çözümler, tecrübeli ekip. Ofisler, alışveriş merkezleri, apartmanlar, oteller, restoranlar, konferans salonları. Ücretsiz Ölçü Alma. Çelik Kepenk Panjur. Bariyer Sistemleri, Kepenkler. Fotoselli Kapılar, Otomatik Bahçe Kapıları, Otomatik Kepenkler, Bariyer Sistemleri, Kartlı-Şifreli Giriş Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

Mülkünüzü güvence altına almak için tasarlanmış özel Galvaniz Sac Kepenkler. Tüm kepenk sistemleri istenilen her renge boyanmaktadır. Ücretsiz Ölçü Alma. Çelik Kepenk Panjur. Bariyer Sistemleri, Kepenkler.

Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik Kollu Bariyerler estetik görünümü, hava şartlarından etkilenmeyen paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası standarda ve kaliteye sahip ürün çeşitleri ile hizmet vermekteyiz.

Garaj Kapısı Sistemleri

Dekoratif garaj kapıları her türlü doğa koşulundan korurken aynı zamanda hırsızlara karşı da güvenliğini sağlar. Seksiyonel garaj kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir.

Bahçe Kapısı Sistemleri

Yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu noktalarda, araç giriş-çıkışının kontrol altına alınması istendiğinde kullanılır.

Ferforje ve Demir Doğrama

Ay Metal Erzin; Demir kapı bahçe kapısı bahçe duvarı için korkuluk, merdiven korkuluğu cam pencere korkuluğu balkon korkuluğu ve demir doğrama alanında bir çok çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Otomatik fotosel Kapı

Otomatik fotoselli yana kayar kapılar, insan giriş-çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde, iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar. İç mekandaki konforu arttırır

Ferforje Balkon

Balkon korkuluklarının imalatını en kaliteli şekilde ve sizlerin zevkine uygun olarak yapmaktayız. Düz, ferforje, aluminyum ve paslanmaz malzeme seçenekleri sunulan korkuluklarda standart modeller dışında müşteri talebi doğrultusunda özel imalatlar da yapılmaktadır.

Panjur ve Balkon Kapısı

Panjur sistemleri; teknolojinin gelişmesi ile gelen yenilikler sayesinde, yeni kimliklere bürünmekte, ilave fonksiyonlara ve farklı görünümlere ulaşmakta ve böylece geçmişteki kullanım alanlarına yenilerini eklemektedir.